Wbs E-ihracat Webinarlari- 66 – Pandemi Sürecinde İkinci Dalga E-Ticareti Nasıl Etkileyecek?

Evet bu akşam konuk benim. Herkesi bekliyorum, özelikle sorularınız çok önemli, görüşmek üzere.

Kayıt Linki:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_iWPQPpfRS9uwqU6W6zRy5w

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) tarafından düzenlenen e-ihracat webinarları haftasında Pologarage E-Ticaret Müdürü Şükrü Yeğit konuk olacak. Yeğit, “Pandemi Sürecinde İkinci Dalga E-Ticareti Nasıl Etkileyecek?” konusunda çeşitli değerlendirmeler yapacak, e-ticaret ekosistemindeki tecrübelerini aktaracak, sektörle ilgili gelişmeleri paylaşacak!

Şükrü Yeğit kimdir?
Şükrü Yeğit, e-ticarete ilk adımımı 2001 yılında Ykm.com.tr ile attı. Yaklaşık 15 yıldır e-ticaret ekosisteminin içinde olan Yeğit, 2011 yılına kadar Ykm.com.tr ve Katkatfirsat.com‘da görev yaptı. Boyner’in YKM’yi satın almasının ardından 2012 yılında Boyner.com.tr’ye geçiş yaptı. Boyner.com.tr, Boynerevde.com ve Ykm.com.tr ile de çalışmalarına devam etti. Dijital pazarlama, SEO, UX, içerik, kampanya, raporlama, lojistik ve benzeri e-ticaretin olmazsa olmaz tüm konuları ile ilgili çeşitli görevlerde bulundu.

2015 yılında Altınbaş ailesinin holdinglerinden Altınhas Holding markası Coquet Accessories’e transfer oldu. Burada e-ticaret sitesinin startını verdi. İki yıl süren Coquet yolculuğunun ardından online alışverişi mağazalar ile yarışır hale getirdi. 2017 yılında Silk and Cashmere E-Ticaret Müdürü olarak görev yaptı. 2018 Ocak itibariyle Pologarage E-Ticaret Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Pologarage’ın internet sitesinin tüm altyapı işleri, e-ticarete başlanması ve omni-channel yapıda yer alması için çalışmalarını sürdürmektedir.

E-ihracat webinarları haftasında neler konuşulacak?
Pologarage’ın başarı yolculuğu
Hazır giyim sektöründe e-ticaret nasıl yapılır?
Ürün geliştirme
Satış geliştirme
İş geliştirme
Dijital pazarlama
E-ticaret
Stratejik pazarlama
Pazar araştırması
Perakende pazarlama
Online canlı eğitime davetlisiniz!

Tarih: 5 Kasım Perşembe
Saat: 21:00
Konu: Pandemi Sürecinde İkinci Dalga E-Ticareti Nasıl Etkileyecek?
Konuk: Şükrü Yeğit – Pologarage E-ticaret Müdürü
Moderatör: Orxan Isayev – WBS Genel Müdürü
Kontenjan: 500 kişi

Rai

E-Ticaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir