Hakkımda

Hikayem

İstanbul’da dünyaya geldim. İlk orta ve lise öğrenimimi Yedikule’de tamamladım. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İşletme Fakültesini ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Web Tasarım&Kodlama önlisans programını bitirdim.

E-Ticaret’e ilk adımımı 2001 yılında YKM.com.tr ile attım. YKM.com.tr nin yanında Katkatfirsat.com ile de bir süre ilgilendim. Uzun yıllar YKM.com.tr’de devam ettikten sonra Boyner’in YKM’yi satın alması sonucu 2012 yılında Boyner.com.tr’ye geçiş yaptım. Boyner.com.tr nin yanı sıra Boynerevde.com ve YKM.com.tr ile de çalışmalarım devam etti. Dijital Pazarlama, Seo, UX, içerik, kampanya, raporlama, lojistik ve benzeri E-Ticaret’in olmazsa olmaz tüm konuları ile ilgili görevlerde bulundum. 2015 yılında Altınbaş ailesinin holdinglerinden Altınhas Holding markası Coquet Accessories’e transfer oldum. Burada e-ticaret sitesinin startını verdim. 2 yıl süren Coquet yolculuğumda online alışverişi mağazalar ile yarışır hale getirdim. 2017 yılında Silk and Cashmere E-Ticaret müdürü olarak görev yaptım. 2018 Ocak itibariyle ve halen de devam ettiğim POLOGARAGE E-Ticaret Müdürü olarak çalışmaktayım.

Kardeş marka You’nun internet sitesine de katkılarım olmaya devam ediyor. https://www.youshop.com.tr

Pologarage’nin internet sitesinin tüm altyapı işleri, e-ticarete başlanması ve omnichannel yapıda olması için çalışmalarıma devam etmekteyim. E-İhracat’ta artık günümüz şartlarında olmazsa olmazlar arasında yerini aldı. www.pologarage.com 

Ayrıca start-up e-ticaret projelerine destek olmaya çalışıyorum.